Przejdź do treści

Leśne urodziny

Zorganizujemy Twojemu dziecko niezapomniane urodziny w lesie!

W naszej ofercie mamy 2 opcje na organizację urodzin – Grę Terenową oraz Leśne Warsztaty, skierowane dla dzieci od 7.r.ż.

Obie opcje obejmują 3h wspólnej zabawy na świeżym powietrzu pod opieką leśnych edukatorów, w tym ognisko wraz z poczęstunkiem (kiełbaski, chleb, jabłka, pianki do upieczenia, woda do picia). 

GRA TERENOWA

LEŚNE WARSZTATY

Dzieci wyruszają do lasu z mapą, wykonują zadania oraz przygotowują prezent dla solenizanta (Króla lub Królowej lasu). Gwarantowana świetna zabawa i integracja grupy. 

Po wykonaniu zadań, dzieci udają się na wspólne świętowanie urodzin Króla/Królowej przy ognisku.

Pakiet obejmuje opiekę 2 leśnych edukatorów przez 3 h, ognisko oraz poczęstunek do upieczenia na ognisko (kiełbaski, chleb, jabłka i pianki) oraz wodę do picia.

Do wyboru leśne warsztaty z naszej oferty: Poczuj Las lub Leśni Artyści. 

Poczuj las są to warsztaty pozwalające odkryć las wszystkimi zmysłami, wyciszyć się i poznać tajemnice przyrody, nie widoczne na co dzień gołym okiem.

Leśni artyście – to warsztaty stworzone oparciu o Land Art czyli sztukę Ziemi, rozwijające kreatywność oraz ukazujące piękno przyrody.

Pakiet obejmuje opiekę 2 leśnych edukatorów przez 3 h, ognisko oraz poczęstunek do upieczenia na ognisko (kiełbaski, chleb, jabłka i pianki) oraz wodę do picia.

Cena organizacji urodzin do 10 osób to 1200zł w weekend i -20% zniżki na organizację urodzin w tygodniu.

Tort oraz dodatkowy poczęstunek w gestii rodziców. Dodatkowy gość w cenie 100zł. Maksymalna ilość 20 gości.

Zdjęcia pochodzą ze strony www.freepik.com